Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

Daddy Yankee për herë të parë në Shqipëri – biletat me EasyPay!

Daddy Yankee, bosi i reggaeton është gati t’ju japë shfaqjen e tij të parë publike në Shqipëri.  Magjia do të ndodhë  në Sheshin i Skënderbej, Tiranë, më 27 korrik 2018 në orën 19:00.

Sheshi qendror i Tiranës (Skënderbeu) do të transformohet për një mbrëmje nën tingujt latinë. Ndjeni dashurinë për muzikën që ju bën të doni të kërceni.

EasyPay në bashkëpunim me MusicDeal, ofrojnë shitjen e biletave fizike për koncertin e shumëpritur në gjithë pikat EasyPay.

Informacion mbi çmimin e biletave mund të gjendet në faqen zyrtare te eventit https://events.musicdeal.com/events

Opsionet që EasyPay mundëson janë:

  1. Blerja e biletave fizike pranë çdo pike EasyPay në të gjithë Shqipërinë. Gjeni pikën tuaj më të afërt në bit.ly/agjenteasypay
  2. Të paguani direkt me butonin EasyPay – Ju duhet të keni ose të krijoni i një llogari aktive në EasyPay.
19 Korrik, 2018
×
sqShqip