Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

EasyPay – exclusive ticket reseller for Sunny Hill Festival with Dua Lipa

Sunny Hill Festival is expected to be the largest festival in Kosovo and the region. It will take place in Germia Park, in Prishtina, Kosovo during the 10th, 11th and 12th of August. Organised by Dua Lipa and her father, the current line-up is as follows:

DUA LIPA • ACTION BRONSON • ****** ******

STANAJ • COL3TRANE • GRACE CARTER • SG LEWIS • BONDAX
LEDRI VULA • MC KRESHA & LYRICAL SON • DAFINA ZEQIRI

GJIKO • BUTA • ODA • JERICHO • GAMBLEMANIA • LUMI B
ASGJE SIKUR DIELLI • GENC SALIHU • SHPAT DEDA • DREN ABAZI & ZIG ZAG ORCHESTRA
GON & SONIK • KIDDA • RRRRON • YLLI MEGI

MORE TBA!

EasyPay is the exclusive festival ticket reseller in Albania, as a result of its collaboration with Rave Travel and Sunny Hill Festival. Anyone who’s interested, can buy their festival tickets at the nearest EasyPay location: bit.ly/agjenteasypay

More info about ticket prices can be found at https://sunnyhillfestival.com/.

*By Megi Milo

14 Korrik, 2018
×
sqShqip