Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

Partneri i EasyPay, Ria fiton çmimin ”Shërbimi ndaj klientit më i mirë” 2017 Awards

Partneri i EasyPay, Ria fiton çmimin ”Shërbimi ndaj klientit më i mirë 2017”. Ky është një tjetër trofe i fituar nga Ria Money Transfer brenda harkut të 10 ditëve. Ria është kompania e tretë më e madhe dhe popullore në botë. Nëpërmjet një postimi ne profilin zyrtar ne Facebook, Ria ka bërë publike lajmin për klientët dhe partnerët e saj: ”Ne punojmë shumë fort cdo ditë që ti japim klientin eksperiencën më të mirë të mundshme. Kjo na bën në numrin 1.” – ata kanë shkruar.

Ky cmim është akorduar nga Contact Center World Awards!

19990602_1941379196120915_1644373312101025910_n

Javën e kaluar Ria fitoi çmimin ”Kompania më e besueshme për Transfertat e parave” në Britani të Madhe. ”Ne jemi të lumtur dhe nderuar që marrim këtë cmim nga Weekly Desh, e cila është një pjesë integrale e komuniteteve që ne shërbejmë” tha Marcela Gonzales. ”Ishte relativisht e papritur, por një surprizë e këndshme” shtoi ajo.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82

EasyPay dhe Ria filluar bashkëpunimin në fund te 2016, duke synuar remitanca më të lehta, sigurta dhe besueshme për Shqiptarët brenda vendit dhe në diasporë. Ky partneritet ofron komisionet më të ulëta në treg!

24 Korrik, 2017
×
sqShqip