Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

Fitues në Albanian ICT Awards!

EasyPay është sponsor i aktivitetit më të rëndësishëm në fushën e ICT në Shqipëri. Albanian ICT Awards u finalizua me evenimentin e Mbrëmjes Gala ku bëhet edhe kurorëzimi i fituesve në shtatë kategori. Drejtoresha Ekzekutive e EasyPay, Znj. Lindita Shomo, vlerësohet me çmimin “Femra e Vitit në ICT” për kontributin e saj në fushën e ICT. më shumë

16 Maj, 2015
×
sqShqip