Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

Jeni gati për Turtle Fest 8 edhe këtë vit? Bileta ndodhet vetëm një clik larg

Kemi kënaqësinë të prezantojmë për të tretin vit radhazi biletat edicionit të 8 të  Turtle Fest mundësuar nga EasyPay ekskluzivisht online në turtle-fest.com ose në të gjitha pikat e shitjes në Shqipëri: bit.ly/epbileta

Në datat 26, 27, 28 Korrik ju presim të krijojmë sëbashku emocione dhe kujtime të reja në natyrën e jashtëzakonshme të shtëpisë sonë të përvitshme, Drimadhesit.- Një ftesë e ngrohtë nga Turtle Fest 8.

Edhe këtë herë, është përgatitur për ju një program muzikor gjithëpërfshirës me disa prej artistëve më përfaqësues të skenave bashkëkohore globale, të cilët, siç është tashmë zakon, gërshetohen me artistët tanë lokalë.

Biletat mund të rezervohen online në faqen https://turtle-fest.com/ ku ndodhet dhe informacioni mbi çmimin e biletës.

Ju gjithashtu mund të merrni biletën tuaj të Turtle Fest 8 nëpërmjet këtyre opsioneve:

  • Të paguani direkt me butonin EasyPay – Ju duhet të keni ose të krijoni i një llogari aktive në EasyPay. https://turtle-fest.com/
  • Të paguani me kartë Visa/Mastercard – Nëse jeni kartëmbajtës Visa/Mastercard, mund të paguani direkt nga karta juaj. https://turtle-fest.com/
  • T’i blini fizikisht pranë çdo pike EasyPay në të gjithë Shqipërinë. Për të gjetur pikën tuaj më të afërt në: bit.ly/epbileta

Për më shumë vizitoni: https://ticket.easypay.al/

21 Maj, 2019
×
sqShqip