Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

EasyPay mundëson duelin legjendar Mayweather vs McGregor

 

Po flasin të gjithë për duelin e mijëvjeçarit këtë fundjavë i cili ka thyer shifra rekord arkëtimi. Bëhet fjalë për betejën midis amerikanit Mayweather dhe irlandezit Mcgregor që pritet të tejkalojë çdo parashikim shikueshmërie.

EasyPay është kujdesur që ju të mos humbisni mundësinë të përjetoni çdo emocion që do të dhurojë dueli i shumëpritur. Për vetëm 500 lekë, ju mund të shijoni transmetimin live gjatë gjithë kohëzgjatjes së duelit nga ora 1:00 e mëngjesit, ditën e dielë në DigitAlb.

Konsiderojeni veten me fat! Një biletë për të ndjekur ndeshjen  mes kampionit amerikan dhe irlandezit kushton nga 500 deri në 10 mijë Dollarë. Amerikanët duhet të nxjerrin nga xhepi 90 Dollarë për ta parë ndeshjen nga ekrani, ndërsa një anglez duhet të paguajë 20 Stërlina. Ndërkohë që nëpër Europë prenotimi i eventit në formatin Pay Per View kushton jo më pak se 30 Euro në të gjitha format e rezervimit, si nëpërmjet televizionit apo edhe në internet apo nëpërmjet telefonit.*

Për ju, vetëm për 500 lekë! Çfarë po prisni? Kliko këtu dhe mos mungo në eventin legjendar!

*S: supersport.al

Floyd Joy Mayweather Jr. is an American professional boxing promoter and former professional boxer. He competed from 1996 to 2007 and 2009 to 2015, and made a one-fight comeback in 2017. During his career, he held 15 world titles in five weight classes and the lineal championship in four different weight classes (twice at welterweight), and retired with an undefeated record of 50–0, surpassing Rocky Marciano’s record of 49–0.[1] As an amateur, Mayweather won a bronze medal in the featherweight division at the 1996 Olympics, three U.S. Golden Gloves championships (at light flyweight, flyweight, and featherweight), and the U.S. national championship at featherweight.

Conor Anthony McGregor is an Irish professional mixed martial artist and professional boxer. He is currently signed to the Ultimate Fighting Championship (UFC), where he competes in their lightweight division and is the reigning champion. During his mixed martial arts (MMA) career, McGregor has competed as a featherweight (a division he was also a champion in), lightweight, and welterweight. As of 2017, McGregor is ranked 2nd on UFC’s pound for pound rankings.

25 Gusht, 2017
×
sqShqip