Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

Oferta e re EasyPay

Easypay ofron ofertën më të re. Për çdo mik (klient) të ri që bëhet pjesë e EasyPay dhe bën abonim në Digitalb (minimum 3 mujor) nëpërmjet nesh, perfiton 5 euro në llogarinë e tij PayPal. Shkoni tek faqja online dhe ftoni miqtë tuaj.

27 Prill, 2012
×
sqShqip