Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

Paguaj nëpërmjet celularit me EasyPay

EasyPay prezanton shërbimin e tij të ri – Paguaj me EasyPay.

Nëse harroni të merrni paratë me vete dhe dëshironi të pini një kafe, pije freskuese, ose edhe të blini diçka për shtëpinë tuaj, mos u merakosni shumë! Mjafton të jeni klient i EasyPay dhe të keni celularin tuaj me vete dhe çdo gjë shkon për mrekulli.

Këtë verë, EasyPay shton numrin e produkteve që mund të blihen me të. Të gjithë klientët e EasyPay mund të përdorin celularin e tyre për të kryer pagesat e faturave në lokale ose dyqane të ndryshme të Tiranës, kudo që do të shihni logon “Paguaj me EasyPay”.

9 Gusht, 2011
×
sqShqip