Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

Për të dytin vit, EasyPay mbështetëse e Startup Weekend Tirana!

Startup Weekend u mbajt përgjatë fundjavës , ku grupet fituese paraqiten dhe zhvilluan idetë e tyre brënda 52 orëve. Eventi perveçse inkurajimit ju jep mundesinë dhe mbështetjen të rinjve për ti vënë në jetë këto ide. Startup mbylli siparin duke shpallur tre grupet fituese, në foto fituesit e vendit të parë, grupi Green Lovers. EasyPay mundësoi shitjen ONLINE të biletave për pjesmarrjen në event.
startUpWeekendTiranaJuly2013

7 Qershor, 2013
×
sqShqip