Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

Ndiqni Webinar-in e parë për “Fintech – Disruption and Innovation on Modern Time”

Mbrëmë kishim kënaqësinë të përfaqësoheshim nga znj. Linda Shomo, CEO & Themeluese e EasyPay në Webinar-in “Fintech – Disruption and Innovation on Modern Time” organizuar nga Erion Nako, CEO i Protik, krahas Gentjan Zota, CEO i Greenleaf dhe Arben Malasi, CEO i Symmetric Group.

Të ftuarit prezantuan sipërmarrjet e tyre inovatore në tregun Shqiptar e më gjërë, ku diskutuan gjatë për oportunitet dhe sfidat që po përballet biznesi i tyre sidomos në këtë kohë të jashtëzakonshme Covid-19.

Për të gjithë ata që nuk patën mundësi të ishin pjesë, ju ftojmë ta ndiqni në videon më poshtë:

 

11 Prill, 2020
×
sqShqip