Zyrat Qendrore
Rruga "Ismail Qemali", Objekti Nr.30
Hyrja 7, Kati 3, Tiranë, Shqipëri
Kujdesi ndaj Klientit
info@easypay.al
Tel: +355 4 2 264 982

Blog

Na ndiqni në:

Jeni të apasionuar pas FinTech dhe keni dëshirë të kontriboni në blogun tonë?

Plotësoni formën e mëposhtme dhe ngarkoni artikullin tuaj në format word.

Kliko për të ngarkuar file

Faleminderit për kontributin tuaj në EasyPay.

Nje gabim ka ndodhur! Mesazhi nuk u dergua.
Ju lutemi, provoni perseri.

“Reflektim”- Koncerti Artistik i Anxhela Peristeri

Post Event

Anxhela Peristeri njihet për produksionet e saj të suksesshme muzikore. Ajo njihet për zërin e saj karakteristik dhe gjithë energjinë që përcjell me këngët e saj në performancat Live.

Por së fundmi, ajo erdhi me një surprizë për gjithë fansat. Këngëtarja mbajti koncertin e saj recital të titulluar “Reflektim”, për herë të parë tek Qenda Kulturore, Katedralja Ortodokse në 15 nëntor.

Nën emrin ‘Reflektim’ këngëtarja e njohur mblodhi të gjithë dashamirësit e muzikës së mirë në një mbrëmje speciale ku këndoi të gjitha këngët e repertorit të saj shumëvjeçar.

Baladat që e kanë bërë të njohur emrin e saj ndër vite, emocionuan publikun, ndërsa këngët ritmike i bënë të gjithë të kërcejnë.

EasyPay mundësoi për të gjithë fansat dhe të interesuarit, shërbimin e shitjes së biletave online për koncertin e kengëtares së mirënjohur Anxhela Peristeri. Gjithashtu në bashkëpunim me Connext, ruajti ekskluzivitetin për shitjen e biletave online dhe tek agjentët për koncertin artistik “Reflektim”.

 

 

Lançimi i bashkëpunimit

“Pas një periudhe të gjatë Reflektimi Artistik më në fund puna dhe mundi i një grupi të madh është shumë afër. Më 15 Nëntor tek Qendra Kulturore, Katedralja Ortodokse ju pres të gjithëve për të ndarë me mua momente emocioni dhe dashurie!”- Një ftesë e ngrohtë nga Anxhela Peristeri.

Nga dita e sotme,  EasyPay mundëson për të gjithë fansat dhe të interesuarit, shërbimin e shitjes së biletave online për koncertin e kengëtares së mirënjohur Anxhela Peristeri. EasyPay në bashkëpunim me Connext, ruan ekskluzivitetin për shitjen e biletave online për koncertin  artistik “Reflektim”.

Biletat mund të rezervohen online në faqen http://www.pentagrami.al ose direkt në http://bit.ly/peristeriep  ku ndodhet informacion mbi çmimin e biletave. Në këtë faqe ju mund të zgjidhni platean, vendin se ku dëshironi të qëndroni dhe sa bileta do të blini. Opsionet që EasyPay mundëson për blerjen janë tre:

  • Në çdo pikë EasyPay në të gjithë Shqipërinë, ku agjenti jonë ju kryen të gjithë proçedurën e rezervimit dhe blerjes së biletës.
  • Të paguani direkt me butonin EasyPay – Ju duhet të keni ose të krijoni i një llogari aktive në EasyPay.
  • Të paguani me kartë Visa ose MC – Nëse jeni kartëmbajtës Visa ose MasterCard, mund të paguani direkt nga karta juaj.

 

26 Tetor, 2018
×
sqShqip